Sürtünme ile ilişki sonrasi bir hafta sonra adet olmasi hamilelik riskini ortadan kaldirir mi?

 Sürtünme ile ilişki sonrasi bir hafta sonra adet olmasi hamilelik riskini ortadan kaldirir mi. Yani bir hafta yeterli mi adet için. Ayrica ilişkinin 40. gününde test yaptik negatif çıktı. Testin negatif çıkması dogru mu yani 40. Günde kesin sonuc olur mu fakat bu ay ki adeti gecikti 6 gün. Hamile mi

Tahlil.com Cevabı : İçin rahat olsun canım bu durumda gebelikten bahsedilemez.