Sürtünmeyle ilişkiden sonra hamilelik ihtimalimi çok kafama takmıstım.normal adet tarihim 18 di fakat agustos ayında 15 inde oldum

 Sürtünmeyle ilişkiden sonra hamilelik ihtimalimi çok kafama takmıstım.normal adet tarihim 18 di fakat agustos ayında 15 inde oldum.daha sonra eylül ayında da 12 sinde oldum.boyle iki seferdir 3 gün geriye atıyor,korkuyorum.hava değişiminden de olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizlikleri bir çok nedene bağlı olabilir.Bu konuda sitemizde bir çok yazı yazdık.İncelemenizde yarar var.İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz. Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.   http://tahlil.com/adet-gormek-nedir-adet-goren-biri-hamile-olabilir-mi