Sürtünme oldu ama herhangi bir boşalma olmadı

Tam sürtünme degil ama sevgilimle arkadan eğilerek de olsa 1 2 defa one sürtünme oldu ama herhangi bir boşalma olmadı sayende 1 Dakikalk felandi hamile kalmam mümkün mu suan 2 gun geçiktim ama adet belirtilerim var

Tahlil.com Cevabı :   Belirttiğiniz şekilde bir ilişkide hamile kalma şansınız yok denecek kadar az.

y************* :

merhaba hocam kız arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajina etrafına boşalmadım ve zevk suyu denilen sıvıyı da ilişki sırasında ssürekli sildim gebelik testi yaptırdık negatif çıktı ama adeti yaklaşık 18 gün oldu olmadı hamile midir sizce bana acil dönerseniz sevinirim teşekkürler

Cevap:

Testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e*********** :

Iyigunler benim ilk gebeligimin 4ayinda kondilom oldugunu fark etmiştim dişardaydi ilacla yakildi aradan 3 yil gecti bu 3 yil icerisinde rahim agzi yarasi yakildi,rahimde incelme oldu,smear sonucum hgsil cikti biopsi oldum ve sonuc temiz 1senedir 3ayda bir smear veriyorum suana kadar sorun olmadi kisirlik tehşisi koyuldu ama şuan 5 haftalik hamileyim duşuk riskim var acaba herhangi bir sorun olurmu rahimim cok hassas hpv tekrarlarmi cocukta bir sorun olurmu teşekkurler.

Cevap:

Doktor kontrolünde olmanızda fayda var...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.