Sürtünme yaşadık sevgilim zevk suyundan hamile kalmış olabilir mi?

Hocam iyi günler kız arkadaşımla adet günü sürtünmeyle ilişki yaşadık vajina üzerine kesinlikle boşalma olmadı.2 gün sonra yine aynı şekilde aynı yolla ilişki yaşadık boşalma yine vajina üstüne olmadı.Bu koşulları baz alarak zevk suyu sürtünürken gelmiş olsa hamilelik gerçekleşebilir mi ? (Adetliyken ve adet bitiminden 2 gün sonra)

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyundan gebelik ihtimali çok düşüktür. Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.