Biz kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadik bende boxer onda ic camasiri vardi ben boxer icine bosaldim... ancak vajina taraflarina geldi mi tam bilmiyo

Biz kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadik bende boxer onda ic camasiri vardi ben boxer icine bosaldim... ancak vajina taraflarina geldi mi tam bilmiyorum...bir kac defa bu sekilde surtunerek iliski yasadik...ama kiz arkadasim 39. Gununde adet oldu... hamile olma ihtimali var mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet olduğunuz için hamile kalma olasılığınız yoktur.