Sürtünme yoluyla ilişkiye girdiık.

. Kız arkadaşımla 15.12.201 tarıhınde sürtünme yoluyla ilişkiye girdiık. ilişkiden 1 hafta sonra adet gordu. Fakat su anda migde bulantısı ve bas donmesı var. Acaba hamılelık rıskı nedir. sınavları ve aılevı sıkıntıları var. Acaba stresten olabılırmı bu bulantı halsızlık ve bas donmesı ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali çok az da olsa gebelk testi yapmanızı öneririz..