Sürtünme yoluyla kız arkadaşımla ilişkiye girdik

16 aralıkta sürtünme yoluyla kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve 2 gün sonra normal bir şekilde 6 gün süren adetini oldu ocak ayında ise biraz gecikti 27 sinde oldu ve yine normal bir şekilde devam ettiğini söylüyor hamile kalma olasılığı var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla cinsel ilişki en çok genç çiftler arasında tercih edilmektedir.Bu ilişki bakireliklerini sürdürmek isteyen genç kızların istediği bir cinsel ilişki türüdür.pen*s vajinaya girmez ve bu nedenle de bakirelik de zarar görmez.Bu tür ilişkilerde boşalma sonrası meni veya zevk suyu olarak da bilinen prostat sıvısı vajina ile temas etmedikçe hamilelik şansı bulunmamaktadır.