Surtunmeyle iliskiye girmeden 45 dakika once masturbasyonla bosaldim ve iliskiye girdigimizde benim uzerinde ic camasirim vardi ?

Surtunmeyle iliskiye girmeden 45 dakika once masturbasyonla bosaldim ve iliskiye girdigimizde benim uzerinde ic camasirim vardi fakat kiz arkadasim ciplakti ama bi bosalma olmadi tuvalete gidip bosaldim fakat iliski sirasinda pen*sime dokundum ve kiz arkadasimin vajinasina dokundum cok fazla sokmadim elimi cok az girdi iliskiden korkmuyorum zaten ama iliskiden once bosaldigim icin 45 dakika once kalan spermle kiz arkadasimin hamile kalma olasiligi varmidir ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma olasılığı çok düşük ihtimal.