14 gun once sevgılımle bırlıkde olduk penısım ıcerı 1 2 cm gırdı kızlıgı bozulmaadı ıcınede bosalmadım ?

mrb 14 gun once sevgılımle bırlıkde olduk penısım ıcerı 1 2 cm gırdı kızlıgı bozulmaadı ıcınede bosalmadım ama zevk suyu bıle hamıle bırakıyormus ve adet gordu ama 4 gun gecıkmelı ve adet gordugunde ıse adet kanından da farklı bı sıvı akıntı gelıo kahve rengı bunun sebebı nedır hamıle olabılırmı _

Tahlil.com Cevabı : Gebelik Çok düşük ihtimal, akıntı içinde bir kadın doğum uzmanına görünmesinde fayda var.