Hocam bir sorum olacak.istenmeyen gebelik durumunda eğer erkense ve ilişki sürtünmeyle olduğu için kız bakireyse;

hocam bir sorum olacak.istenmeyen gebelik durumunda eğer erkense ve ilişki sürtünmeyle olduğu için kız bakireyse ilaç yardımıyla kızlık zarı bozulmadan gebeliği sonlandırma gibi bir yöntem var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda zaten gebelik çok düşük ihtimaldir.Böyle bir ihtimal de yoktur.