Tahlil sonuçlarım( alt,sgpt) 52 olması gereken 205-(ast,sgot) 36 olması gereken 440 glukoz açlık 216 nasıl bir tedavi uygulamalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir endokrinoloji uzmanına gitmelisiniz, karaciğer testlerinin ( ALT ve AST ) yüksek çıkmasıyla ilgili olarak da ULTRASON fikir verecektir.Gereklirse ilave tahliller de isteyeceklerdir.