Tahlil sonuçlarım: Kolesterol: 345,LDL kolesterol 241,ALT 51,ck-mb 1.49 yaşında bayım.

Soru:Kolesterol ve biyokimya testlerimi inceler misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com:Kolesterol ve kötü huylu olarak da bilinen LDL kolesterol değerleriniz ciddi oranda yüksek.ALT de bir karaciğer testidir.Bu da yüksek.Karaciğer yağlanmasının habercisi olabilir.Ultrason çektirebilirsiniz karaciğerin incelenmesi için.Kolesterol düşürücü ilaç kullanmanız kesinlikle gerekiyor.Bu arada diyetisyen kontrolünde diyet ve düzenli spor da önerilerim.