Tahlil sonucu erikrosit 7-8 lokosit bol epitel 10-15

iyi günler bana idrar yolu enfeksiyonu teşhisi kondu tahlil sonucu erikrosit 7-8 lokosit bol epitel 10-15 çıktı antıbiyitik kullandım geçmedi kültür verdim sonuç şu epitel hücreleri ve lokosit görüldü bakteri görülmedi denıyor üreme yokmuş doktorum sonuç temiz dedi enfeksiyon neden var o halde..

Tahlil.com Cevabı : Kültürde üreme olmaması her zaman enfeksiyon olmadığı anlamına gelmez, şikayetleriniz devam ediyorsa usulüne uygun olarak yeniden kültür vermenizi öneririz..