Takrolimus (FK 506) testi yaptırdım.Sonuç :< 2.00ng/ml çıktı.Tahlil sonucum neden böyle,aydınlatır mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Tacrolimus organ nakli sonrası immunosupressif tedavide kullanılan bir ilaçtır.Tacrolimus ilacının, kanda tedavi edici konsantrasyonunun üstünde bulunması durumunda bir takım zararlı etkileri olabilir.Sizin sonucunuz normal değerde çıkmış.Herhangi bir sorun yok.