Tekrarlanan tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız lütfen?

Tekrarlanan tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız lütfen? Neden kaynaklanıyor olabilir? 26 Yaşında,bayan, kronik rahatsızlığı yok, T3= aralık=2,5-3,9 sonuç=2,76, T4=aralık=0,61-1,12 sonuç=0.63, TSH= aralık=0,34-5,6 sonuç=6,24 Ferritin=aralık=11-307 sonuç=8

Tahlil.com Cevabı : Depo demiriniz düşük, kansızlık olabilir, TSH değeriniz yükselmiş, endokrinoloji uzmanına gitmenizi öneririz..