Test sonuçlarımı ikinci kez yolluyorum. perhiz süresi : 4 renk : gri-beyaz Görünüş : Bulanık opak vizkozite : 20 likefaksiyon süresi : 25

hocam merhabalar . test sonuçlarımı ikinci kez yolluyorum.perhiz süresi : 4renk : gri-beyazGörünüş : Bulanık opakvizkozite : 20likefaksiyon süresi : 25ejekülat volum : 2.0mikroskobik incelememl'deki spermatozid sayısı: 42.000.000total spermatozid sayısı : 84.000.000ml’deki lokosit sayısı : 800.000aglütünasyon : görülmedivizkozite : normalmotalite muayenesia motil (ileri doğru hızlı hareket) : %5b motil( yavaş doğrusal olmayan hareket) :%45c motil (yerinde hareketli) : %15d motil(hareketsiz) : %35morfolojiNormal morfoloji : %60anormal morfolojibaş efekti : %10boyun efekti : %15kuyruk efekti : %15sonuçları yorumlarsanız çok sevinirim hocam. iyi çalışmalar . teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sperm testi sonuçlarınız normal