Eşimin doktoru semen arkadanizi istedi.

Selamun aleykum değerli hocalarım. Hayırlı günler. Bugün eşimin doktoru semen analizi istedi. Ve yaptırdım. Yaşım 27 Erkek. Sonucu aynen yazıyorum. Teşekkür ederim. Cinsel abstinens süresi 3 volüm 2 görünüm Sarı-gri PH 7.6 Lökosit (x40HS'da) - diğer hücreler - sperm sayısı 128.000.000 total sperm sayısı 256.000.000 likefaksiyon süresi 15 dk morfoloji (normal form%) 90 motilite (%)-ejekülasyon sonrası 30. 72 hızlı lineer progresyon (30 dk) 70 yavaş veya non-lineer progresyon 2 non-progresif motilite (30dk) - immotil (30dk) 28 motilite (%)- ejekülasyon sonrası 60. 70 hızlı lineer progresyon (60dk) 68 yavaş veya non lineer progresyon 2 non-progresif motilite (60dk) - immotil (60dk) 30

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonuçlarınızda herhangi bir anormallik görünmüyor.