Test sonuçlarının yanındaki değerler neyi ifade ediyor?

HBsAg 0.10 çıkmıs onun karsısında yazan deger ise 1.00 acaba bunun anlamı nedir ?

Tahlil.com Cevabı : HBS testiniz negatif çıkmış.Sorun yok. Diğer değerler sınır değerleridir.

b***** :

NE#         *    7.32         10^3/uL         1.56 - 6.13    MO#         *    1.04         10^3/uL         0.24 - 0.36    BA#         *    0.14         10^3/uL         0.01 - 0.08    RDW_CV         *    17.8         %         11.2 - 15.0                                            RDW_SD         *    52.9         %         35.0 - 46.3yukarıda geniş bir halde bulunuordu şu an sadece tahlilimde yüksek çıkanlar şimdiden teşekkürler

Cevap:

Tek başına bu değerlerin fazla bir anlamı yok.Diğer kan sayım sonuçlarınız normalse, kayda değer bir sorun yoktur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.