Test yaptıramıyorum ama olaydan 10 gün sonra normal adet kanaması gördüm?

Test yaptıramıyorum ama olaydan 10 gün sonra normal adet kanaması gördüm . düzenli bi şekilde oldu birde diane 35 kullanıyorum . 1 hafta önce birşeyim yoktu ama şimdi midem bulanıyor 3 gündür sürekli bi bulantı kusma yok .acaba bu şekilde hamilelik olur mu adet oldum ve doğum kontrl hapı kullanıyo

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması gördüğünüz için adet kanamasında söz edemeyiz. ޞikayetlerinizin sebebi yaşadığınız stres olabilir.