Testimi yorumlar mısınız? Sperm miktarı: 9ml

hocam testimi yorumlar mısınız? sperm miktarı:9ml görünüm: gri beyaz MİKROSKOPİK İNCELEME hiperkinetik(cok hareketli): %60 hipokinetik(az hareketli): % 10 akınektik ( hareketsiz): %30 MORFOLOJİ Normal başlı: %65 çift başlı %5 Büyük/küçük başlı %8 amorf:%5 kuyruksuz %5 SAYI (1 ml de) : 2 (İKİ) MİLYO

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısınız az görünüyor. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.