Gebelik istediğimiz için yaptırdık aslında bu testi eşim de 26 yaşında. Bu verilere göre sonuç nedir acaba.?

merhaba, biz eşim için sperm trsti yaptırdık. Sonuç olarak, Cinsel Perhiz 5 Miktar 6 Vizkozite - Artmış Görünüm - Gri Beyaz Ph 9 Sıvılaşma süresi 30 dk Motilite Hareketsiz 65 Hareketli 35 İleri Hızlı 20 İleri Yavaş 10 Yerinde 5 Morfoloji Normal Morfoloji 92 Anormal Morfoloji 8 Baş Morfolojisi 1 Boyun morfolojisi 3 Kuyruk morfolojisi 4 Sperm sayısı 20.580,000 Aglutinasyon Pozitif Yuvarlak hücre 8-10 Gebelik istediğimiz için yaptırdık aslında bu tesli eşimde 26 yaşında. Bu verilere göre sonuç nedir acaba.?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzda vizkozite artışı ve aglütinasyon dışında bir anormallik görünmüyor. Doktorunuza danışmanızda fayda var.