Testosteron ilacı kullandım ve ilaç bittikten 1 gün sonra testosteron tahlili yaptırdım referans değer 1,75-7,81 benim sonucum 3,1 normal midir?

33 yaşında erkeğim 8 gün virigin isimli testosteron ilacı kullandım ve ilaç bittikten 1 gün sonra testosteron tahlili yaptırdım referans değer 1,75-7,81 benim sonucum 3,1 normal midir? Son 3 aydır sertleşme sorunu yaşıyorum

Tahlil.com Cevabı : Testosteron değeriniz normal aralıkta ancak doğal yollardan da testesteronu yükseltebilirsiniz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsinizhttp://tahlil.com/testosteron-hormonu-neden-erkeklerde-onemlidir-testosteron-hormonu-nasil-arttirilabilir