Torunum 2 yaşında henüz kendi başına yürüyemiyor

hocam merhaba, torunum 2 yaşında henüz kendi başına yürüyemiyor ve sık sık hastalanıyor hırıltılı öksürüyor öksürüğü bir türlü geçmiyor yapılan alerji testlerinde nefelometrik IgG 4,59 IgA 0,403 IgE 5 çıkmıştır. Ayrıca hemetoloji tetkiklerinde HBG 11,5 HCT 32,5 MCV 79,1 PLT 462,0 PCT 3,6 çıkmıştır lütfen test sonuçlarını yorumlarmısınız? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 2 yaşında ve hala yürüyemiyor ve sık hastalanıyor ise büyüme gelişme geriliği yapan birçok nedenin araştırımas gereklidir, üniversite hastanesine götürmenizi öneririz...