Toxoplazma testi yaptirdim. IGM 6.33 POzitif IGG 603 pozitif cikti.

Toxoplazma testi yaptirdim. IGM 6.33 POzitif IGG 603 pozitif cikti.bu gebelikte nasil bi sorun yaratir.antibiyotik tedavisine basladik ama bu donemde hamile kalmissam durum ne olur?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak Toxo enfeksiyonu geçirmişsiniz.Bu dönemde hamile kalmanızda sakınca olabilir.Doktorunuz bu konuda sizi bilgilendirecektir.