Trombosit (PLT)'' 850

Lökosit (WBC)'' 13.42 Nötrofil mutlak sayısı (NEUT#)'' 9.16 Lenfosit mutlak sayısı (LYMPH#)'' 3.30 Trombosit (PLT)'' 850 Plateletkrit (PCT)'' 0.75 bu değerlerim sürekli yüksek çıkıyorr nedeni ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Lökosit, değerinizdeki yükseklik fazla önemli olmamakla birlikte trombosit sayısı oldukça fazla ve araştırılması gereklidir. hematoloji uzmanına başvurmanızı öneririz..