TSH 1,33 referans aralığı 0,35-4,94 Tahlil adetimden 3 gün önce yapıldı 24 yaşındayım yorumlayabilir misiniz?

TSH 1,33 referans aralığı 0,35-4,94 Tahlil adetimden 3 gün önce yapıldı 24 yaşındayım yorumlayabilir misiniz?göğüslerimde de adetim başlayınca yok olup adetim bittikten 1 hafta sonra ortaya çıkan şişkinlik ve ağrı var nedeni ne olabilir prolaktin hormonum yükseldiği için böyle olmuş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.