TSH 5,70 normal değerler H( 0.27- 4.2) bir bucuk ayda bir kiloyu zor verdim ne yapmalıyım..

25 mg lık ilaç kullanıyorum 32 yaşında bayanım ama bu ilaca başlayalı çok kilo aldım doktorum bir ay bırakalım dedi bırktım diyet yaptım bir ay sonra tahlil yaptırdım sonuçlarTSH 5,70 normal değerler H( 0.27- 4.2) bir bucuk ayda bir kiloyu zorverdim RDW+ 21,5 H (11,5 - 14,5 ) demir 36 L 50-175

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza başvurmanızı öneririz, yeniden ilaca başlamanız gerekebilir..