Tsh resörtır antikor kan testinde o,42 çıktı. kaç olması gerekir?

Tsh resörtır antikor kan testinde o,42 çıktı. kaç olması gerekir

Tahlil.com Cevabı : Hep yaptığımız uyarıyı bir daha tekrarlayalım.Sonuçların referans değerleri,sonuç raporunda yazmaktadır.Çalışılan laboratuvar , yöntem veya cihaza göre farklılık göstermektedir.Roporunuzu dikkatli inceleyin lütfen ,dilerseniz referans değerleri bize deyazabilirsiniz