Tüp bebek yaptırdık bugün 12 günü Beta HCG yapturdım 2,250 çıktı sizin yorumlara göre gebelik yok gibi

 06.03.2013.tüp bebek yaptırdık bugün 12 günü Beta HCG yapturdım 2,250 çıktı sizin yorumlara göre gebelik yok gibi siz ne diyorsunuz erken mi her şey için 2 gün sonra tahliil yeniden yaptırma mı söylediler

Tahlil.com Cevabı : Evet bu sonuçla gebelik yok.Doktorunuzun önerilerine uymalısınız.