İki gebelik testi yaptırdım.Biri negatif biri pozitif çıktı.Hangisine güvenebilirim?

24 subatta ilişkiye gırdım mart 8 de adet olmam gerekıyo du ama olmadım iki test yaptırdım ıdrar testı ılk olumsuz cıktı dıgerı olumlu hangısıne guvenmem gerekıyo

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HCG testi de yaptırın.Bu daha net bilgi verecektir.