Dün akşam gebelik testi yaptım pozitif çıktı,bu sabahta kan tahlili yaptırdım sonuç 186,4 çıktı.Hamile miyim?

 Son adetim 13 şubat adetlerim biraz düzensiz olduğu için bu ayki adetin başlangıcını bilmiyorm,ancak aynı gün adet olduğumu düşünürsek günüm geçti,dün akşam gebelik testi yaptım pozitif çıktı,bu sabahta kan tahlili yaptırdım sonuç 186,4 çıktı doktor gebeliğin olduğunu söyledi sizce sonçlar nasıl.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Hamilelik gözüküyor.