üç gün gecikti akıntım var lütfen yardımcı olun hamile kalma riskim var mı?

Adetime 4 gün kala korunmalı ilişkiye girdik bir gün kala korunmasız ilişkiye girdik ama içime boşalmadığından emin ama 3 eylülde adet görmem gerekirken üç gün gecikti akıntım var lütfen yardımcı olun hamile kalma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik tahlili yaptırmanızda fayda var.