Ultrason muayenesinde sol adrenal lojda 13 mmlik hipoekoik lezyon tespit edildi

Merhaba hocam tesadüfen yapılan ultrason muayenesinde sol adrenal lojda 13 mmlik hipoekoik lezyon tespit edildi.9 haftalık gebelik durumum var takip edilecek denildi ancak tedirgin oldum kötü bir durum olma ihtimali olabilir mi? Olağan bişey mi tşk.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Bu durum şu an için gebeliğinizi direkt olarak etkilemez.Ancak size de söylendiği gibi doktorunuzun önerilerine göre takiplerinizi sürdürmelisiniz.