9 haftalık hamileyim sonuçlarım bunlar bir sıkıntı var mıdır ?

9 haftalık hamileyim sonuçlarım bunlar bir sıkıntı var mıdır ? Toxo IgM 0,22 (NON REACTIVE) COI 0.0 - 0.79 Toxo IgG <0,130 (NON REACTIVE) IU/ml 0.0 - 0.99 Rubella IgM 1,63 (REACTIVE) COI 0.0 - 0.79 Rubella IgG >500 (REACTIVE) IU/ml 0.0 - 9.99

Tahlil.com Cevabı : Normal değil sonuç.Rubella IG M pozitifliği gebelik yönünden sorun yaratabilir.Doktorunuz ilave tahliller de isteyecektir.