Ultrason Ve Beta Hcg Testi Yorumlamanızı Rica Ediiyorum

Merhaba nasılsınız umarım iyisinizdir.Arkadaşım geçen günlerde düşük yaptı ve tamamen bitmediğini düşünüyor.büyük endişeleri var ben de burayı buldum ve size sormak istedim .Ultrason sonuçları ve beta hcg testi sonuçlarını gönderiyorum bunu yorumlarsanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba 27.02.2024 tarihli sonuçlarınızı inceledim. Sonuçlarınıza göre aktif bir gebelik olmadığı açık bir şekilde gözüküyor.
Yolladığınız güncel sonuçlara göre arkadaşınızın hamile olmadığını söyleyebilirim.