Ultrasonda büyük nodül olduğu söylendi

45 yaşındayım tsh değerim ilk zamanlar 0,33 0,45 0,53 değerlerinde çıkıyordu 2 yıldır takip ediyorum ultrasonda büyük nodül olduğu söylendi ameliyat olmam gerektiği söylendi şu anda değerim 0,69 tsh ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Ameliyat önerildi ise hormonlardan ziyade nodülün görüntüsü önemlidir, doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..