1 sene once guatr ameliyati oldum..

iyi gunler ben tam olarak 1 sene once guatr ameliyati oldum.peryodik olarak yaptirdigim t3 t4 ve tsh testlerim var.bugunku sonuclarim cal 1.75 t3 /1.3 t4/78.8 tsh/19.5 ameliyat sonrasi kol ve bacakta uyusmalrim oluyor.bugun test sonuclarimi degerlendirirseniz memnun olurum.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre hemen bir sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekmektedir..