Üre değerimdeki düşüklük ameliyat olmama engel midri?

Merhabalar. iki gün önce kan tahlili yaptırdım. üre değerleri sonuç    13.0 ↓    mg/dL    referans (17-43) çıktı. ameliyat için anestezi dr bu tahlilleri istedi. üre neden düşük çıkar ve ameliyata engel midir?

Tahlil.com Cevabı : Üre düşüklüğü ameliyata engel bir durum değildir.Tek başına da klinik olarak çok anlamlı olduğunu düşünmüyoruz.