Üre ve Ürik Asit azlığı nedir,idrar testi yaptırdım lökosit ve hemoglobin çıktı ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Üre ve ürik asit testlerinin düşük çıkmasından çok yüksek çıkması anlamlıdır.Bu testleriniz düşük çıktıysa ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum.İdrarda lökosit bulunması ise enfeksiyon bulgusudur.Hemoglobin bulunması da taş veya enfeksiyona bağlı olabilir.Aşağıda üre ve ürik asit testlerinin hangi durumlarda yüksek ve düşük çıktığına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Üre TestiÜrik Asit