Ürik asit 9.43 referans aralığı (3.5-7.2)

Ürik asit 9.43 referans aralığı (3.5-7.2) Trigliserid 554 referans aralığı (0-150) TSH 6,16 referans aralığı (0,35-4,94) çıktı doktor bey gut hastası olduğumu söylüyor Ama bende hiçbir gut hastalığı belirtisi yok.Yardımlarınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Belirtiler olmasına gerek yoktur, diyetinize uymazsanız belirtiler olabilir..