ürtiker sorunumuzda oluyor

kızım 4 yaşını doldurdu, 17 kg.lökosit (mikroskobi)78, lökosit kümesi 10 çıktı, bakteri ürememiş.idrar yolu enfeksiyonu dedi dr.2 gündür 38 ateşle beraber ürtiker sorunumuzda oluyor, endişe etmemize gerek varmı, başka testler yaptırmak gereklimidir?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonundan şüphe ettiyse doktorunuz,antibiyotik tedavisine başlayabilir.Tedavi sonrası tekrar idrar tahlili yaptırmalısınız.