Üstümde kıyafetler varken sürtünme yaşadık hamile miyim?

 12 Maysta adet oldm 25 mayıs gibi erkek arkadaşımda Boxer bende iç çamaşır ve günlük Ped varken sürtünme yaşadık boşalma olmadı. Boxer de ıslak değildi şimdi ise adet sancım hafif var ama daha adet olamadm çok stresli bir dönemdeyim hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda hamilelik oluşma ihtimali yoktur.Bu konuda bilgilenmek için tahlil.com da bu konuyla ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız.