Üzerimde boxer vardı. Sürtünmeli ilişki sonrası kanama oldu. Hamilelik oluşur mu?

 Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kız arkadaşımda iç çamaşırı yoktu bende ise tek boxer vardı ben boşaldım o üstümde git gel yaptı sonra kız arkadaşımda boşaldı iç çamaşırını giydi ve iç çamaşırında kan vardı adetten bir hafta geçmişti o kan neden geldi sizce hamile kalma riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : İç çamaşırı üzerinden hamilelik oluşumu yok denecek kadar az bir ihtimaldir. İlişki sonrası gelen kan sürtünme sırasında oluşan zedelenmelerle alakalı olabilir.