Uzun zamandır ilişki yaşamadığım için hamile olamayacağımı söyledim.

Adetim 2 hafta gecikti ve çok ağrılı bir adet görüyorum. Bunu üzerine doktora gittim ve yapılan kan testinde hcg değeri 1000 olarak çıktı. Uzun zamandır ilişki yaşamadığım için hamile olamayacağımı söyledim. Tekrar test yaptık yine aynı değerler çıktı. Nasıl olabilir böyle bir şey...

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG yüksekliği hamilelik dışında da başka nedenlerle yükselebilir, ancak bu durumda ultrasonografik inceleme yapılamsı gereklidir..