Vajina üzerine boşalma oldu. Sonrasında adetim erken oldu. Hamilelik oluşabilir mi?

28 aralık gunu nişanlim vajinamin ustune bosaldigini soyledi ama hic bir sekilde iliskiye girme söz konusu olmadı. Adetim bu ay baya öne geldi zaten ayın 28inde ağrım baslamisti. Ben 2 gun sonra aksam tani 30 aralikta adet oldum. Acaba gebe kalma soz konusu olabilirmi .. tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme olmasa bile vajinaya doğrudan boşalma olmuş ise hamilelik ihtimali doğar. Ancak dediğiniz gibi ilişki sonrası normal adet döngüsü gördüğünüzden hamilelikten söz edemeyiz.

s******* :

Finallerin stresiyle adet donemim öne gelmis olabilir diye düşünüyorum. 28 aralik yani ilsiki olmadan bosalmanin oldugu gün kasıklarımin agrisi adetin geleceginin habercisiydi.2 gun sonrasinda zaten adet gördüm. Sanki basim dönüyor midem bulaniyor gibi, psikolojikmi?idrar testine gerek varmi sizce?

Cevap:

Stres adet gecikmesinde en başta görülen sebep olmakla beraber daha önce de ilişkiniz olup olmadığını bilmediğimizden test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.