Merhaba, benim normal adet tarihim 10 ocakta fakat 2 ocakta 6-7 damla kahverengi bi akıntım oldu tam hamileyimdir diye düşünürken bu aksam adet kanaması oldu

Merhaba, benim normal adet tarihim 10 ocakta fakat 2 ocakta 6-7 damla kahverengi bi akıntım oldu tam hamileyimdir diye düşünürken bu aksam adet kanaması gibi kanamam oldu :-( aklım karıştı iyice sizce test yapmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur. Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/kadinlarda-kahverengi-akinti-neden-olur-kahverengi-akintinin-10-nedeni-nedir