ve 9 yaşında geçirdiğim kanlı ishalden sonra hala henoch schönlein purpurası atakları geçiriyorum

Merhaba 28 yaşındayım ve 9 yaşında geçirdiğim kanlı ishalden sonra hala henoch schönlein purpurası atakları geçiriyorum.Şuan sol kasığımda ağrı miğde bulantısı ve ishalim var tahlil yaptırdım idrar mikroskopisinde sedimantosyon 10 eritrosit 5-6 epitel 25-30 , WCB 6,7 LYM 3,6 MCV 74,50 MCH 25 MCHC 33,50 doktor normal değerler oluğunu söyledi ama hastalığımı takip eden doktoruma gidemedim.Sizce gitmem gerekirmi.Bilgi verirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal olarak kabul edilebilir.Ancak hastalığınız spesifik bir hastalık olduğu için takip eden doktorunuza da danışmanızda yarar var.