Vitamin D ,25 Hidroksi <1.9 bel ve sırt ağrısı şikayetiyle gitmiştim anladığım kadarıyla düşük ne yapmalıyım?

Vitamin D ,25 Hidroksi <1.9 bel ve sırt ağrısı şikayetiyle gitmiştim anladığım kadarıyla düşük yaşım 25 henüz göstermedim doktoruma sizce ne yapmalıyım. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük d vitamininiz, hemen d vitamini başlayın, balık tüketimini artırın