Ya hocam bu hastalıktan sıkıldım artık düzgün bir cevap almak istiyorum.Kaç doktora gittiysem baştan savma muayene ettiler. Ateşli eklem romatizması var dendi.

Ya hocam bu hastalıktan sıkıldım artık düzgün bir cevap almak istiyorum.Kaç doktora gittiysem baştan savma muayene ettiler. Ateşli eklem romatizması var dendi. Kalp çarpıntım da oluyor arada. Hemogram sonucum: Nötrofil %73, lenfosit %18.1 , RBC 5.17, MPV 7.28, ASO 218 diğerleri normal görünüyor.

Tahlil.com Cevabı :

Hemogram sonuçlarında belirgin bir problem yoktur ancak ASO yüksekliği ve kalp çarpıntıları var ise kardiyoloji tarafından değerlendirilmeniz ve takibiniz  gereklidir.