Yaklaşık 1.5 hafta önce girmiş olduğum korunmasız bir ilişki sonucu şüphelere düştüm ve biraz araştırma yaptım...

Yaklaşık 1.5 hafta önce girmiş olduğum korunmasız bir ilişki sonucu şüphelere düştüm ve biraz araştırma yaptım.Hıv virüsü belirtilerinde lenf bezi şişmesi gibi faktörler yer almakta ve aynı durum bende gerçekleşti.Aynı zaman da ise dudak altlarımda kızarıklıklar olduğunu farkettim.Bu belirtiler gerçekleşmesi dahilinde bu virüsü bünyemizde barındırıyor muyuz anlamına gelir veya psikolojikte olabilir mi ? dün eliza testi yaptırdım sonuçlarım negatif çıktı.Ama yinede tedirginim.Sitenizi okudum test için biraz erken davrandığımı hissettim.?

Tahlil.com Cevabı : Sitemizi okuduysan test yaptırman için henüz zaman olduğunu görüyorsun.Merak etme bu kadar kısa zamanda HIV virusu neticesinde belirttiğinin şikayetlerin olması mümkün değil